Wyzwanie czytelnicze 2022

 

 Na początek krótkie podsumowanie czytelniczego wyzwania z 2021 roku:

1. Przeczytałam 21 192 stron! Totalny sztos!

2. Średnio przypadało 58 stron na dzień, ale wiadomo, że było różnie.  W ciągu roku 15 dni miałam "bez lektury". Nie przeczytałam, ani jednej strony.

3. Wszystkie te strony zebrane były w 51 książki, co daje na 4,25 książki na miesiąc, ale 1 książkę odłożyłam na inny czas i 1 dokończyłam w tym roku (2022).

4. Najcieńsza z nich miała 224 stron, a najgrubsza 912 strony. Niedokończona, więc w sumie się nie liczy. Zatem (kolejna) najgrubsza miała 832.

A jak będzie w tym roku? Okaże się za całe 12 miesięcy. Oczywiście przyłączam się do wyzwania:

 link do zasad

Ja bawię się z Anią już piąty rok i namawiam Was do wspólnej zabawy. To fantastyczny motywator i ... katalog przeczytanych i wartych przeczytania książek.

W zeszłym roku postanowiłam również przyłączyć się do jeszcze jednego wyzwania czytelniczego. Tym razem stawianego przez portal lubimyczytać.pl. Tu nie liczy się ilość stron, a zadany temat. W styczniu jest to książka z początkiem w tle.

 
 Postępy o moich czytelniczych poczynaniach będę umieszczałam w osobnych postach raz w miesiącu, a tu będą tylko linki do tych postów (do 3 dnia następnego miesiąca).
 

9. Wrzesień ... stron narastająco ... stron
10. Październik ... stron narastająco ... stron
11. Listopad ... stron narastająco ... stron
12. Grudzień ...stron narastająco ... stron
 


 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.