Wyzwanie czytelnicze 2022

 

 Na początek krótkie podsumowanie czytelniczego wyzwania z 2021 roku:

1. Przeczytałam 21 192 stron! Totalny sztos!

2. Średnio przypadało 58 stron na dzień, ale wiadomo, że było różnie.  W ciągu roku 15 dni miałam "bez lektury". Nie przeczytałam, ani jednej strony.

3. Wszystkie te strony zebrane były w 51 książki, co daje na 4,25 książki na miesiąc, ale 1 książkę odłożyłam na inny czas i 1 dokończyłam w tym roku (2022).

4. Najcieńsza z nich miała 224 stron, a najgrubsza 912 strony. Niedokończona, więc w sumie się nie liczy. Zatem (kolejna) najgrubsza miała 832.

A jak będzie w tym roku? Okaże się za całe 12 miesięcy. Oczywiście przyłączam się do wyzwania:

 link do zasad

Ja bawię się z Anią już piąty rok i namawiam Was do wspólnej zabawy. To fantastyczny motywator i ... katalog przeczytanych i wartych przeczytania książek.

W zeszłym roku postanowiłam również przyłączyć się do jeszcze jednego wyzwania czytelniczego. Tym razem stawianego przez portal lubimyczytać.pl. Tu nie liczy się ilość stron, a zadany temat. W styczniu jest to książka z początkiem w tle.

 
 Postępy o moich czytelniczych poczynaniach będę umieszczałam w osobnych postach raz w miesiącu, a tu będą tylko linki do tych postów (do 3 dnia następnego miesiąca).
 


 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.