niedziela, 5 czerwca 2022

#wyzwanie LC2022 - maj

Majowym wyzwaniem czytelniczym była książka z co najmniej 4-stoma stronicami.
Sięgnęłam więc po kolejna pozycję Karoliny Wójciak - "Cel". 484 strony. Wspaniała lektura. Wciąż jestem pod wrażeniem pióra tej autorki. Bardzo żałuję, że nie mogło mnie być na Warszawskich Targach Książki, gdzie można było spotkać autorkę osobiście (na co dzień mieszka w Kanadzie).
Kolejnym "opasłym" tomiszczem na mojej liście czytelniczej była druga cześć historii małej żydówki w czasach II wojny Światowej. Niestety nie skończyłam jej w maju, więc nie mogę jej ze spokojem serca postawić na wirtualnej półce.
A co jeszcze czytałam w maju? Ostatnich ki2m2m2mmmm2mmm2mmmmm22m2mmmmA 2mwmwmwmwm3mmmm2mmmmm2m2222 y a m a la m
om de la cuenta cuenta de m m m m m m m m dniu dzisiejszym de la ley de propiedad 2maju przeczyt😒ałam stron de la ley 1179 de protección de stronde,
co od początku roku daje 6165 stron. To już 14 przeczytanych książek. Na początku założyłam że przeczytam ich 40 -chyba mi się to nie uda, ale nie to jest najważniejsze.

2 komentarze:

  1. Podziwiam... u mnie czytanie w ostatnich latach zeszło na dalszy plan...

    OdpowiedzUsuń
  2. Super Agatko, gratuluje przeczytanych książek. Ja póki co mam na tapecie Agatę Przybyłek . Udało mi się być na Targach książki nad Odrą i spotkać osobiście jedną z moich ulubionych autorek Magdalenę Kordel. Super przeżycie , a ostatnio w 2019 roku ona była we Wrocławiu i córka mi załatwiła osobistą dedykację. Zerknij to chyba było w grudniu nie koniecznie trzeba być na Targach Książki w Warszawie.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.