Szuflada

Długo dojrzewałam do upublicznienia tej strony. Jeszcze trochę drżę i targają mną sprzeczne emocje ale... jak inaczej puścić w świat swoje dzieci?

Zatem...

...Szuflada to miejsce, gdzie znaleźć możecie moje prace nowe, stare, zakurzone i jeszcze pachnące świeżością. Takie, które powstały z samej miłości do robótek ręcznych a jeszcze nie znalazły swojego przeznaczenia, miejsca na świecie czy właściciela.
Często spotykam się z pytaniem czy ja sprzedaję swoje robótki. Otóż tak - sprzedaję, daję, rozdaję, chętnie się nimi dzielę.
Jeśli wasze oko zabłysnęło na widok której z moich robótek (z Szuflady lub innych Stron), a serce przepełniło ciepło z myślą, że TO może być Wasze lub kogoś Bliskiego - piszcie poprzez formularz kontaktowy na Stronie Głównej. 
Jeśli w Szufladzie nie znaleźliście nic dla siebie, ale jest to na innej ze stron mojego blogu - też piszcie, postaram się temu zaradzić.W ogóle piszcie - lubię pogadać ;)
Zastrzegam, że kolory na prezentowanych fotografiach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistości - wszystko zależy od ustawienia ekranu, lampy błyskowej, jakości aparatu fotograficznego (czytaj: aparatu w smartfonie).

W Szufladzie są:
1. Kartki wielkanocne
2. Zakładki na filcu
3. Woreczki zapachowe
4. Igielniki/biscornu
5. Śliniaczki 
6. Fartuszek na butelkę
7. Kartka okolicznościowa/monogram
8. Album/box na zdjęcia
9. Kartka okolicznościowa/ I Komunia Święta/Bierzmowanie/Ślub
10. Kartka BN
11. Poszewki na jaśki z panelem
12. Szydełko - serwetki, gwiazdki 
13. Kartka okolicznościowa/różne 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.