sobota, 27 kwietnia 2019

Kartka ślubna dla myśliwych

Kwiecień ślubami stoi. Miałam dzięki temu.okazję wykonać kolejną kartkę ślubną w tym miesiącu. Kartka dość nietypowa, bo bez gołąbków, obrączek i serduszek. Motywem przewodnim jest tu para jeleni (byk i łania). A czegóż to? Otóż szczęśliwi nowożeńcy są zapalonymi myśliwymi....
... Tak, zastanawiałam się czy o tym pisać, ale... Wiem, że znajdzie się spora grupa ludzi (być może również wśród moich czytelników), której od razu skacze ciśnienie i przysłowiowy nóż się otwiera na dźwięk słowa "myśliwy". Ja jednak, z racji zawodu, środowiska w którym się obracam, powiązań służbowych i rodzinnych, znam myśliwych i ideę myślistwa z innej strony niż jest ona przedstawiana przez media. I to jest dużo lepsza strona. Ale nie o tym mój blog...
Wykonując napisy miałam okazję poćwiczyć robienie french knot'ów. Kiedyś moja zmora. Dziś jednak jestem w stanie stwierdzić, że nie taki diabeł straszny.
Tak oto prezentuje się kartka w całości. Myślę, że dzięki zastosowaniu pastelowego tła z motywem roślinnym kartka zyskała na lekkości. A Wy jak oceniacie moją nietypową, ślubną kartkę?


4 komentarze:

 1. Kartka bardzo sympatyczna, zważywszy na parę, której jest przeznaczona. :)
  Nie potępiam myśliwych, a przedstawianie innej strony przez media dotyczy wielu zawodów, nie tylko myśliwych.
  Każdy powinien mieć własne zdanie, a nie opierać się wyłącznie na doniesieniach medialnych.
  Te french knot'y, to po naszemu ścieg węzełkowy lub po prostu supełki - były one jednym z dodatkowych ściegów w pierwszej serii mojej zabawy "Hafty i przysłowia".
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam nic do myśliwych, a nawet jeślibym miała, to nie lubię hejtu w internecie. Mam po prostu swoje zdanie i wcale nie muszę atakować tych, którzy mają inne :) Zrobienie takiej kartki było pewnie sporym wyzwaniem - znaleźć odpowiedni wzór. Poradziłaś sobie świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Wam za te komentarze. Wiedziałam, że zaglądają tu rozumne dziewczyny.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.