niedziela, 23 sierpnia 2020

Chrzest Huberta

Przygotowałam dla Mojego Księcia pamiątkę z okazji chrztu w postaci box'a. Pudełeczko powstało już jakiś czas temu a od tamtej pory miałam okazję zrobić już kilka innych (może bardziej doświadczonych scrapowo) pamiątek religijnych, ale jestem z niej równie dumna jak z innych.
Na wieczku pudełka umieszczony jest shaker. uważam , że świetnie się sprawdzają przy pracach dziecięcych. Do ich przygotowania świetnie nadają się wieczka po serkach Almette...
środek box'a podzielony jest na dwie części. Pierwsza z nich to pokoik dziecięcy. Z łóżeczkiem, komodą na śpioszki, girlandą. Nie mogło zabraknąć też "starszego brata" - Nero.
Druga cześć to serdeczności...
... i kieszonka na "papierowy prezencik".
Popatrzcie jeszcze raz jak Książe słodko śpi? Takie ozdóbki do box'a można oczywiście kupić gotowe, ale ja pokusiłam się o samodzielne wycinanie i klejenie łóżeczka z dostępnych w necie szablonów.
Cały box powstał ze resztek dziecięcych papierów scrapowych z Craft O'Clock. Także pamiętajcie - nie warto wyrzucać nawet małych ścinek, bo zawsze mogą się przydać. Ja nazbierałam ich już spory zapas. Musze wymyślić sposób jak je przechowywać - tematycznie, kolekcjami, kolorami, autorami?

2 komentarze:

 1. Slodki box, typowo dziecięcy, pachnący maleństwem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny box Agatko!
  Rewelacyjny pomysł, jestem zachwycona tymi wszystkim dodatkami i elementami.
  To będzie cudowna pamiatka dla maluszka na wiele,
  wiele lat :)
  Uściski zasyłam:)
  K.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.