sobota, 3 sierpnia 2019

A jak...

Halo! Ziemi! To już sierpień! Wprost nie mogę uwierzyć. Kiedy to się stało? Czas biegnie tak szybko, że nie mogę się ogarnąć z planami na ten rok. Już staczamy się z górki, już wypatrujemy jesieni a projekty i plany jakie sobie nałożyłam na ten rok stoją w miejscu. Dobrze mówią "Mierz siły na zamiary".
Moim ostatnim, najświeższym projektem jest zabawa alfabetem w skojarzenia. Was zapraszam do skojarzeń słownych, natomiast ja przedstawiam Wam swoje blogowe skojarzenia. I tak dziś bohaterką dnia jest literka A. A jak ... Marta i Ola.
Marta, zwana przeze mnie Anetą (nadal się czerwienię na wspomnienie tej pomyłki), występuje w sieci pod pseudonimem ATRAMK i prowadzi blog Nitką i igłą malowane... Marta wyszywa krzyżykami, szyje, robi kartki okolicznościowe. Jest w tym bardzo twórcza. Galeria prac z tego roku zawiera już 37 pozycji! Jest co oglądać.

Ola, czyli ALEKSANDRA, prowadzi blog Błękitny Zamek, który jest przepełniony pięknymi słowami, pracami, relacjami z podróżny. Jestem ogromną fanką kocyka temperaturowego. Fantastyczny pomysł i super zabawa.

6 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.