wtorek, 20 marca 2018

Kartki wielkanocne

 Produkcja pisanek w tym roku zaczęła się u mnie równo miesiąc prze Wielką Nocą. Wykorzystując wzór od Igiełka-MB powstała cała masa kolorowych jaj.
 Pocięte w kwadraciki, ładnie wyprasowane czekały już tylko na wykończenie.
 W tym roku zrobiłam kartki na podstawie baz zwykłych, brystolowych, bez okienka. Za tło posłużyły mi kolorowe papierki z Bloku kreatywnego. Można je znaleźć w wielu sklepach papierniczych.
 Jako że miałam za mało ramek scrapkowych (oczywiście też ze sklepu Igiełka-MB; prawdziwa skarbnica...), sztywniejsze kartki z tegoż bloku wykorzystałam do zrobienia ramek.
Dla wykończenia pozostało nakleić jeszcze napisy oraz kilka dekoracyjnych elementów z barwionego drewna lub pianki - nie za dużo bo papierowe tło okazało się bardzo dekoracyjne.Do sklejania poszczególnych elementów użyłam kleju magik - jest rewelacyjny, tym bardziej, że udało mi się znaleźć tubkę ze specjalnym dzióbkiem.
 Piankowe naklejki są oczywiście samolepne, natomiast napisy - samowydruk domowy ;) - przykleiłam na piankę 3d dzieki czemu jest ładnie uwypuklony.
Teraz pozostało tylko wypisanie życzeń i rozesłanie po dobrych duszyczkach. Na części oczywiście, bo zapas kartek mam pokaźny.
 A teraz prezentuję Wam gotowe kartki. Już bez zbędnego gadania....4 komentarze:

  1. Bardzo ładne kartki wyszły :) Gratuluję ilości :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję. Starałam się, żeby wyszły takie "lekkie" w swojej formie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.