poniedziałek, 12 sierpnia 2019

U jak ...

Dziś skojarzenie niezbyt oczywiste. ale tylko na pierwszy rzut ... ucha (?). Blogi, które chcę Wam przedstawić i polecić to Kulskowo - kolorowo, niteczkowo i nie tylko ... oraz Hafty Uli. I właśnie Ula jest ich wspólnym mianownikiem i moim dzisiejszym skojarzeniem.
Ula (wspólnie z Violą zresztą) jest niezwykle motywującą osoba do pracy. Wciąż nas mobilizuje do pracy wyzwaniami i zabawami blogowymi. Uczestniczę w nich z wielką ochotą. To dzięki niej mam już sporą gromadkę kartek bożonarodzeniowych. I to takich których bez jej wyzwania nigdy bym nie odważyła się zrobić. Choćby wakacyjny pop up.
Zabawy i wyzwania u Uli pomagają poznawać co i rusz nowe techniki, metody pracy, przezwyciężyć własne lęki przed "nie dam rady", ale przede wszystkim pozwalają poznać kolejne blogi rękodzielnicze i ich twórców. Zajrzyjcie do "Żabek" pod postami konkursowymi - to prawdziwa galeria talentów.

4 komentarze:

 1. świetne są te twoje monogramy a i skojarzenia rewelacyjne.
  Blogi Uli znam , podziwiam i tez się tam bawię z wielka przyjemnością.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne skojarzenie i cała prawda o blogach, i o tym do czego zachęca nas Ula :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne literki tworzysz! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeju... jakoś umknęła mi Twoja zabawa w skojarzenia... Dziękuję za skojarzenie ze mną, bardzo mi miło :) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.