wtorek, 21 maja 2019

Dzień Dobrych Uczynków - c. d.

Od kilku dni wyglądałam listonosza z wielką niecierpliwością. Zaglądałam do skrzynki pocztowej a tam tylko pozdrowienia od zakładu energetycznego, prenumerata "Pszczelarza", wiadomości z banku. Słowem - nic dla mnie! A ja przecież czekałam na kopertę z napisem "Wymianka na Dzień Dobrych Uczynków", którą to zorganizowała dla nas Kasia.
A, że cierpliwość jest cnotą nagrodzoną złotymi laurami, czekałam cierpliwie. I oto wczoraj patrzę - jest! Bardzo mnie ciekawiło kto szykował dla mnie przesyłkę? Właściwie jest to dla mnie najbardziej ekscytujący moment każdej zabawy - czy jest to ktoś nowy?, czy bloger/ka dobrze przeze mnie znany/a?, czy zna moje gusta i upodobania?
 Tym razem moją "parą" była Hania. Sami popatrzcie jakie cudeńka przyleciały do mnie! Podziwiam od dawna jej blog i zachwycam się nad pracami, ale uwierzcie mi - zobaczyć tą precyzję na żywo to jest dopiero coś!
 Hania opatrzyła kartkę napisem "Życzę Ci samych szczęśliwych dni!" i wierzcie mi - wczorajszy dzień był naprawdę szczęśliwy.

3 komentarze:

 1. Gratuluję tak wspaniałego upominku wymiankowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że przesyłka doszła z tylko jednodniowym poślizgiem... człowiek może stawać na uszach i wysyłać na czas, a poczta i tak robi po swojemu :(
  Jeszcze raz życzę Ci wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny prezent dostałaś. Dziękuję za udział w zabawie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.