wtorek, 13 listopada 2018

Moja Top 7

Moja top 7 - lista blogów, do których zaglądam chętnie, często i z utęsknieniem czekam na nowe wpisy, nowe inspiracje, zabawy. Autorki/ autorzy, do których  zwyczajnie "czuję miętę" i z którymi w realu zapewne dogadałabym się po pierwszym łobuzerskim uśmiechu (właściwe po pierwszym koślawym krzyżyku....)

Lista zawiera 7 blogów (foto jest linkiem doń) ale nie będę jej numerować, bo się nie da. Każdy jest numer 1!
Ścieżka dojścia
Piękny baner powitalny, prosta, nieprzeładowana estetyka witryny, piękne hafty pokazane w starannie wykonanych aranżacjach. A mi tego brakuje - tak niecierpliwie chcę Wam pokazać finał swojego dłubania. Biblioteka haftu łączy dwie ukochane przeze mnie rzeczy - haft krzyżykowy i książki (biblioteka). Ewa przyciągnęła mnie do siebie nazwą bloga i wsiąknęłam w niego bez reszty.
Ścieżka dojścia
Gosia wpuszcza nas do swojego świata, nie tylko robótkowego. Na jej blogu możemy zobaczyć co tworzy, gdzie była, co ją trapi, słowem To Co Lubi. Tak, wiem - miały być blogi z przewaga krzyżyków, ale nie da się przejść obojętnie obok postów Gosi. I ja je lubię!
Ścieżka dojścia
Istne szaleństwo - mnogość prac, zabaw, pomysłów, postów, komentarzy, odwiedzin. Uwielbiam! Uwielbiam i tyle. Też za motyle w tle.....
Ścieżka dojścia
Ha! Czytając Wasze Top listy widzę, że nie ja pierwsza zaczęłam przygodę z blogiem wzorując się na Hanulce. To że w wyszukiwarce jest tak wysoko, że trafia się na nią w pierwszym rzucie już samo świadczy o profesjonalizmie strony i pięknie jej prac. Podziwiam wszystkie wykony Hanulki i jestem głodna zdobywania wzorów, które wyszły spod jej igły. Mam nadzieję, że pomysł z zawieszeniem bloga został szybko w jej głowie spacyfikowany i była to chwilowa słabość.
Ścieżka dojścia
Uwielbiam wszystkie miniaturki wykonywane przez Agnieszkę. Jej kartki, pudełka, czekoladniki. Jej zaangażowanie w akcje pomocy potrzebującym....
Ścieżka dojścia
Monika jest moim niewyczerpanym (mam nadzieję) źródełkom wzorów na wszelkie szybki akcje. Jest moim motywatorem do pracy. To dzieki niej (i jej sklepikowi) odkryłam walory użytkowe haftu krzyżykowego i pokochałam krzyżyki w formie śliniaczków, zakładek, fartuszków na butelki, kartki okolicznościowe....
Ścieżka dojścia
Ania jest dla mnie mistrzynią wyszukiwania magicznych wzorów. Jej udostępnienia na FB są okraszone zawsze moim ach! ech! oh!. A posty na blogu otwierają moje oczy na pięknie układane krzyżyki. I jest to kolejny blog z książką w tle, a jak już wiecie krzyżyki i książki to moje miłości wielkie, pierwsze i do ślepoty ostatecznej.14 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie :)
  Po tylu miłych słowach od Ciebie i innych dziewczyn nie mogę porzucić bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Agatko, dziękuję za wyróżnienie :)
  Wybrałaś naprawdę ciekawe (i chyba lubiane przez większość hafciarek blogi). Przyjemnie się czytało :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogło Cię zabraknąć na mojej liście.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, ależ niespodzianka :)
  Dziękuję za wyrużnienie! Jest mi niezmiernie miło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O rany, zupełnie się tego nie spodziewałam! Dziękuję pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zupełnie nie rozumiem dlaczego? ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za wyróżnienie i udział w zabawie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
To wasza obecność tu daje mi motywację do działania.
Komentarze reklamowe oraz obraźliwe uznane są za spam i usuwane.